Detoxikace frekvenční terapií Zapper – odstranění virů, bakterií a parazitů z těla – Lída Žáková

Frekvenční terapie je naprosto geniální fyzikální a pro tělo čistá metoda ničení patogenů. Je oproštěná od jakýchkoliv vedlejších a nežádoucích účinků na naše zdraví, či tkáně, což nemůžeme říci téměř o žádném léku. V čem tedy terapie spočívá? Celý vesmír a každá jeho část je vlastně škála různých frekvencí. Proto už před stovky let tibetští mniši věděli, že prvotní je zvuk.Detoxikační terapie Zapper

U frekvenční terapie je důležité změřit přesnou frekvenci, na kterou je každý mikroorganismus naladěný a tuto stejnou frekvenci potom použít zpětně k jeho likvidaci. Ve chvíli, kdy dojde k rezonanci mikroorganismu s naší použitou frekvencí, nastane po určitém čase úplné zničení mikroorganismu.

Jestliže frekvenční terapií odstraníme z našeho těla všechny nežádoucí organizmy, jako jsou plísně, viry, bakterie a červi, pak si už tělo dokáže pomoci samo. Naším úkolem je pomoci mu očistit se, aby náš nejlepší lékař – imunitní systém – mohl opět přehledně vykonávat svoji funkci. V tom mu brání naše léta střádané nánosy chemikálií, těžkých kovů a nečistot, které jsme prostřednictvím úžasných výdobytků lidstva do sebe nasáli jako houby po dešti.

Náš samotný imunitní systém tedy volá o pomoc pod tíhou palby nesčetných antibiotik a ztrácí svoji schopnost léčit. A pak třeba taková Mycoplasma, která je už rezistentní na antibiotika, nedokáže být nikdy rezistentní na svoji vlastní frekvenci. Potřebujeme jen přesně změřit a poslat zpět.

Terapii Zapper nesmějí používat lidé s kardiostimulátorem, těhotné ženy, lidé s kovovými implantáty a ostatní osoby, které by mohlo ohrozit nízké střídavé napětí.

Jak terapie probíhá

V začátku sezení se seznámím s vašimi problémy a uložím vás do pohodlné pohovky tak, jak vidíte na obrázku. Pak provedu kyvadlem diagnostiku, která frekvence z jejich velkého množství možností, je pro vás ta nejvhodnější, abych použila právě tu, kterou potřebujete.

Během sezení volím nejenom tu nejvhodnější frekvenci, ale hlídám i množství puštěných frekvencí během jednoho sezení, aby nedošlo k přetížení organizmu.

Ceník

Počet aplikací

5 x (220 Kč) – 1.100 Kč

10 x (190 Kč) – 1.900 Kč

jednorázově – 250 Kč

Objednat se můžete telefonicky, případně ráda zodpovím vaše dotazy týkající se detoxikační terapie Zapper

Lída Žáková – telefon 606 431 775

Petýrkova 1959/11, Praha 4 – Chodov

pouze po předchozím objednání